ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

NovinkyMichal Poběžal: Kvalitní produkty a špičkový zákaznický servis a sužby09.05.2018


Firma Mountfield staví svůj úspěch na široké nabídce kvalitních produktů a špičkovém zákaznickém servisu a službách. Více než 2,3 milionu stálých zákazníků využívá jak síť 74 prodejních center po celé České a Slovenské republice, tak i vyspělou e-commerce platformu s řadou automatizovaných služeb. Obchodování se zahradní technikou na internetu pro nás okomentoval Michal Pobežal, e-Commerce Director společnosti Mountfield.

Jakých funkcí si na své e-commerce platformě ceníte nejvíce?

Nejvíce si cením, že vše funguje stabilně a bez výpadků i při velkých zátěžích. Z funkcí je pro nás asi nejcennější e-mailing, který se podařilo vyladit takřka k dokonalosti a zvládá odesílat velké objemy e-mailů ve skvělých časech.

Proč jste si jako dodavatele svého e-commerce řešení zvolili právě Sprinx Systems?

Rozhodující pro nás byla rychlost a také velké nasazení, které Sprinx dokázal zajistit při přechodu na nové e-commerce řešení.

Jaké výsledky vykazuje váš online prodej?

Od našeho přechodu na platformu Kentico spravovanou firmou Sprinx rosteme každoročně o desítky procent a letošní online prodejní obrat již dosahuje stovek milionů korun.

V čem vidíte největší výhody kombinace kamenných prodejen a online prodeje?

Hlavně v zásahu rozdílných cílových skupin. Dokážeme oslovit jak zákazníky, kteří rádi výrobek vidí na vlastní oči a chtějí k němu odbornou radu našich prodejních techniků, tak i zákazníky, kteří rádi nakupují z pohodlí domova a je to pro ně primární způsob nákupů.

Kde vidíte e-commerce za pět let?

E-commerce za pět let bude primárně stát na logistice a schopnosti co nejrychleji dodat zboží zákazníkovi. Umím si představit, že se již v dopravě bude testovat dodávání k zákazníkům pomocí autonomních aut, na druhou stranu bude stále klíčové mít i relativně silnou kamennou prodejní síť, která bude fungovat jako showroom a poskytovat odborné poradenství.Zpět na seznam novinekPraha

Údolní 212/1,
147 00 Praha,
Česká republika
+420 251 014 211
obchod@sprinx.com

Bratislava

Karloveské rameno 6,
841 04 Bratislava,
Slovensko
+421 244 630 454
slovensko@sprinx.com