ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kontaktujte našeho obchodníka
a rozhýbejte svůj online business.

uni-max.cz migrace e-shopu do cloudu

Společnost Sprinx Systems má za sebou úspěšnou historii vytváření a provozování rozsáhlých e-commerce řešení pro zákazníky v České republice i po světě, provozovaných na vlastních serverech v datových centrech i na cloudových platformách. Provedla také řadu úspěšných přenosů e-shopových řešení do cloudu. Díky svým zkušenostem a znalostem získal Sprinx důvěru provozovatele e-shopu uni-max.cz k nápravě chyb předchozího dodavatele. Při spolupráci s provozovatelem e-shopu uni-max.cz navrhnul Sprinx Systems řadu zlepšení a inovativních postupů, které mají příznivý vliv na komfort nakupování pro zákazníky a efektivnější provoz celého e-commerce řešení. Použité technologie navíc podporují i další rozvoj funkcionalit e-shopu. Nový back-end e-shopu uni-max.cz, provozovaný v Microsoft Azure, je připraven na značné výkyvy a špičky v návštěvnosti internetového obchodu i objemu objednávek. Služba Microsoft Azure zároveň zaručuje nepřetržitý provoz e-shopu, jelikož v případě výpadku některého z datových center Microsoftu okamžitě přebírá funkci jiné datové cen.
Případovou studii si můžete přečíst zde.

E-commerce řešení pro Grada Publishing, a.s.

Společnost GRADA potřebovala jako přední vydavatelská společnost v ČR nový web, který bude nést všechny znaky moderního e-shopu a zároveň splní požadavky pro proces publikování knih. Vzniklo tak komplexní e‑commerce řešení s pokročilými nástroji pro marketing a prezentaci brandu GRADA.
Případovou studii si můžete přečíst zde.

Webový portál s agregátorem a platební branou

Sprinx Systems postavil společnosti Pheezen portál Schengen.insure na robustním řešení s moderními technologiemi, které do budoucna podporují zapojení dalších evropských pojišťoven i vytvoření dalších jazykových verzí portálu. Díky inteligentnímu pojistnému agregátoru mohou zákazníci na portálu Schengen.insure velmi snadno najít, porovnat a ihned uzavřít i zaplatit pojištění u renomovaných evropských pojistitelů.
Případovou studii si můžete přečíst zde.

Webová platforma pro správu zaměstnaneckých benefitů

Společnost Benefit Management hledala flexibilní webovou platformu, na které by mohla stavět customizovaná řešení nabídky firemních benefitů pro své zákazníky. Platforma měla umožňovat správu nabídky benefitů a rozpočtů přidělených jednotlivým zaměstnancům, stejně jako pohodlný výběr a čerpání zaměstnaneckých výhod jednotlivými pracovníky firmy. Zásadním požadavkem společnosti Benefit Management byla možnost rychlé úpravy benefitového portálu pro další firmy – s možností vysoké úrovně přizpůsobení vzhledu a funkcí portálu podle potřeb konkrétních firemních zákazníků.
Případovou studii si můžete přečíst zde.

Moderní cloudové řešení pro společnost ESET

Společnost ESET získala od společnosti Sprinx Systems globální řešení pro prodej svého softwaru, které lze ve velkém rozsahu parametrů upravit pro konkrétní stát, resp. nákupní zvyklosti lokálních zákazníků. I přes svoji centralizaci je nový systém stále velmi variabilní a poskytuje partnerům určitou míru volnosti. Vše je realizováno tak, aby měla společnost ESET plnou kontrolu nad správou licencí a prodejů v reálném čase. Z globálního e-storu se tak stal jediný prodejní kanál pro všechny koncové zákazníky, kterým nyní ESET může nabídnout moderní a pokročilé funkce.
Případovou studii si můžete přečíst zde.

www.axa.cz

AXA Česká republika a Slovensko

Komplexní web pojišťovací společnosti pro marketingové kampaně.

www.šmshop.cz

3M Shop

Zcela nový způsob prodeje prostřednictvím pronajímaného prodejního kanálu.

shop.emos.cz

EMOS

Nejrozsáhlejší projekt v Evropě realizovaný na platformě Kentico, sloužící jako prodejní kanál v 7 jazykových mutacích.To vše v modifikovaných variantách pro B2C a B2B zákazníky.

www.fischer.cz

Fischer

Robustní webový portál pro podrobnou konfiguraci a nákup tisíců zájezdů.

www.kudyznudy.cz

Kudy z nudy

Rozsáhlý portál nabízející více jako <strong>48 000</strong> akcí a aktivit na volný čas v ČR.

www.linkabezpeci.cz

Linka bezpečí

Responzivní portál spravovaný dobrovolníky nezkušenými v oblasti IT.

www.lukoil.cz

Lukoil

Webové řešení poskytující informace návštěvníkům z celé střední Evropy.

www.mountfield.cz

Mountfield

Elektronický obchod známého prodejce zahradní techniky s rozsáhlými integracemi.

www.sevt.cz

SEVT

Ecommerce řešení s personalizovaným portfoliem produktů a služeb, online marketingem a responzivním designem.

www.tetadrogerie.cz

Teta

Rozsáhlý online magazín Teta drogerie. Vedení kompletní online komunikace s členy věrnostního programu – Teta klubu, prezentace akčních nabídek. Řešení je rozšířeno o nejmodernější marketingové nástroje z oblasti marketingové automatizace, e-mailingu či personalizace obsahu.

Zůstaňte s námi v kontaktu

Chcete vědět, na čem pracujeme, nebo máte zájem o realizaci řešení?
Praha

Údolní 212/1,
147 00 Praha,
Česká republika
+420 251 014 211
obchod@sprinx.com

Bratislava

Karloveské rameno 6,
841 04 Bratislava,
Slovensko
+421 244 630 454
slovensko@sprinx.com