ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

NovinkyVyjádření ke Koronaviru25.03.2020


 
Procházíme extrémně náročným obdobím a zatím nikdo z nás neví, kdy se vrátíme do situace, kterou budeme moci označit za „normální“. Mnoho z nás má zcela oprávněné obavy o zdraví své a svých blízkých, stejně jako o podnikání či zaměstnání. Rád bych Vás proto ujistil, že u nás ve Sprinxu děláme každý den maximum pro to, abychom dodrželi naše závazky a i nadále plnili Vaše očekávání, pokud jde o kvalitu služeb, které Vám poskytujeme. Přijali jsme za tímto účelem všechna potřebná opatření, v souladu s naší bezpečnostní ISO certifikací i mimo ni, abychom v žádném případě nevystavovali riziku naše zaměstnance, a přitom udrželi v chodu všechna naše klíčová oddělení. Přesto Vás prosím o pochopení a toleranci v případě, že naše reakce na Vaše požadavky nebude tak rychlá a pružná, jak jste zvyklí.

Vždy se snažím o pozitivní a pragmatický přístup, a proto i na současné situaci vidím několik příležitostí. Především je to příležitost ověřit si, že díky technologiím umíme efektivně fungovat a spolupracovat i na dálku, bez osobních setkání. Také se ukazuje, jak klíčová je pro obchodníky možnost online přijímat a vyřizovat objednávky zákazníků. Jsou to právě obchodníci s robustními e-commerce platformami, kdo je nyní schopný odbavovat extrémně vysoké objemy on-line objednávek a dodávat nezbytné zboží a materiál nejen lidem do jejich domovů, ale především také lékařům a dalším složkám našeho záchranného systému. Věřím proto, že doba „post-pandemická“, která na sebe doufám nenechá dlouho čekat, bude i dobou značně posílené důvěry v digitální technologie a v nezbytnost digitální transformace jako takové 

Děkuji všem zaměstnancům Sprinxu, našim záchranným složkám a také Vám za úsilí, se kterým se se současnou situací vypořádáváte.

Přeji Vám i Vašim blízkým pevné zdraví.

Váš 
Ing. Jiří Čáp
Sprinx Systems


Zpět na seznam novinekPraha

Údolní 212/1,
147 00 Praha,
Česká republika
+420 251 014 211
obchod@sprinx.com

Bratislava

Karloveské rameno 6,
841 04 Bratislava,
Slovensko
+421 244 630 454
slovensko@sprinx.com