ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

NovinkyEMOS eshop získal cenu Kentico Site of the Year22.03.2017


Významné ohodnocení společnosti Kentico, které se každoročně uděluje nejlepším webovým projektům, letos získal prodejní kanál shop.emos.cz. Nový eshop realizovaný společností Sprinx Systems vyhrál v kategorii implementace marketingových nástrojů. Jedná se o jeden z největších e-commerce projektů v Evropě realizovaných na platformě Kentico. Web, zaměřený na prodej elektroniky pro B2C sektor, nadále roste do komplexního e-commerce řešení pro pět evropských zemí a sedm jazykových mutací.
„Projekt EMOS společnosti Sprinx jsme se rozhodli ocenit zejména pro použité online marketingové funkcionality a jednoduchou správu webu pro potřeby zákazníka,“ vysvětluje Jana Repáková, Customer Insight Specialist ze společnosti Kentico Software.
„S ohledem na celkový rozsah implementace na platformě Kentico nemá v Evropě tento projekt obdoby. Je variabilnější a plně přizpůsobený novodobým trendům. Využívá řadu procesů marketingové automatizace a optimalizací nákupního procesu,“ doplňuje manažer webových řešení Ondřej Hloupý, který se na tvorbě vítězného eshopu významnou měrou podílel spolu s dalšími specialisty Sprinx.


Zpět na seznam novinekPraha

Údolní 212/1,
147 00 Praha,
Česká republika
+420 251 014 211
obchod@sprinx.com

Bratislava

Karloveské rameno 6,
841 04 Bratislava,
Slovensko
+421 244 630 454
slovensko@sprinx.com