ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

NovinkyDavid Vejtruba: Teta drogerie sácí na e-commerce28.04.2018


V průběhu roku spouští Teta drogerie, největší maloobchodní síť drogerií s 500 prodejnami po celé České republice, nově vybudovaný e-shop. Díky zkušenostem s dalšími internetovými projekty si Teta drogerie také u tvorby e-shopu zvolila za partnera Sprinx Systems. „Chceme dále růst a stát se nezpochybnitelnou jedničkou na českém i slovenském trhu. K tomu je pro nás vlastní e-shop klíčovým prostředkem, od kterého čekáme zvýšení prodejů i rozšíření vztahů se zákazníky,“ komentuje myšlenku vzniku nového e-shopu David Vejtruba, ředitel marketingu Teta drogerie.

VYSOKÝ KOMFORT NAKUPOVÁNÍ

E-shop Teta drogerie je postaven na platformě Kentico, která nabízí i řadu funkcí pro pohodlnější nakupování a marketingovou automatizaci. Značný důraz je kladen na přehlednost prostředí e-shopu, logické řazení produktů do kategorií a intuitivní vyhledávání. Zákazníci mají k dispozici také funkce na tvorbu nákupních seznamů a opakované nákupy. „Sprinx si poradil i s naším náročným procesem cenotvorby, který zahrnuje řadu parametrů i různé cenově zvýhodněné kombinace zboží. Díky tomu můžeme zákazníkovi vždy nabídnout stejný komfort a cenu jako v našich kamenných prodejnách,“ vysvětluje David Vejtruba.

ROZSÁHLÁ INTEGRACE

Specialitou projektu Teta drogerie je integrace e-commerce platformy s celou řadou dalších systémů. Sprinx zajistil integraci e-shopu s účetním a skladovým systémem, stejně jako s ERP i CRM. Nechybí ani napojení databáze s popisy produktů a platební brány. „Často se nestává, abychom v rámci jednoho projektu řešili zároveň integraci s moderními cloudovými řešeními i letitými systémy provozovanými na infrastruktuře zákazníka. Teta drogerie takový požadavek měla a nám se podařilo jej splnit,“ doplňuje Vladimír Švagr, softwarový architekt Sprinx Systems, který navrhoval celou logiku rozsáhlého e-shopu. Sprinx Systems dodává nový e-shop Teta drogerie jako kompletní řešení – od grafického návrhu přes nasazení e-commerce platformy Kentico a doprogramování nezbytných integrací až po zajištění provozu ve svém datovém centru.Zpět na seznam novinekPraha

Údolní 212/1,
147 00 Praha,
Česká republika
+420 251 014 211
obchod@sprinx.com

Bratislava

Karloveské rameno 6,
841 04 Bratislava,
Slovensko
+421 244 630 454
slovensko@sprinx.com