Digitální transformace firmy Pro Export Plus

Digitální transformace firmy Pro Export Plus
Pro Export Plus je bezmála třicet let dovozcem řezných nástrojů na obrábění kovů, upínacího nářadí, měřidel, ručního nářadí i obráběcích strojů. Pro Českou a Slovenskou repuliku je výhradním dodavatelem nástrojů z nabídky světového výrobce NOGA. Koncovým zákazníkům (výrobním podnikům i živnostníkům z oblasti kovovýroby) prodává produkty zejména prostřednictvím sítě distributorů, avšak nepodcenila ani online prodejní kanály, které v současnosti tvoří kolem 10% obratu firmy. Protože signály z trhu naznačují, že trend prodejů online se budou i v tomto odvětví nadále navyšovat, rozhodla se, že podstatným způsobem zmodernizuje své stávající řešení tak, aby i nadále zůstala lídrem v prodeji těchto specializovaných produktů.
 
„Po analýze požadavků firmy Pro Export bylo jasné, že bude nutné přejít na zcela novou e-commerce platformu,“ vysvětluje Daniel Vjačka, projektový manažer ze společnosti Sprinx Systems.
 
Nový e-shop firmy Pro Export Plus bude nový nejen po vizuální stránce, ale bude také obsahovat nové funkce při zobrazování produktů, jejich vyhledávání a třídění. Z technologického hlediska budou změny podstatně výraznější – nový e-shop poběží kompletně v cloudovém prostředí Microsoft Azure. Digitální transformace na cloudovou platformu umožňuje překonat omezení stávajících e-commerce platforem. V případě potřeby lze v rámci cloudového platformy snadno napojovat další moduly, nahrazovat jednotlivé komponenty a celé e-commerce řešení dále rozvíjet.
 
„Od nové e-commerce platformy si slibujeme především možnost dalšího rozvoje služeb našim zákazníkům směrem k pohodlnějšímu nakupování, zjednodušení spolupráce s distributory díky novým B2B funkcím a současně i posílení našich konkurenčních výhod. Sprinx Systems se při vývoji nové e-commerce platformy pro nás stal partnerem, který má oporu ve své hluboké odbornosti v oblasti moderních obchodních řešení. Se Sprinx aktuálně vedeme úspěšný dialog a sdílíme navzájem své znalosti a zkušenosti s cílem vytvořit nadčasové řešení,“ dodává Robert Štegmann, vedoucí prodejního oddělení společnosti Pro Export Plus.
Datum zveřejnění 20.5.2019 11:18:06 od | 0 komentářů
 
0
Komentáře
Příspěvek blogu momentálně nemá žádné komentáře.
 Security code

Blog

Informace ze světa e-commerce a online marketingu, s vyšším zaměřením na CMS a marketingovou platformu Kentico a její výhody v těchto oblastech.

Poslední příspěvky

  • Žádné poslední příspěvky.